Bilety

Karty zniżkowe

« Wizyta w ZOO
Karty zniżkowe

Karta Mieszkańca Gdańska

Karta umożliwia mieszkańcom Gdańska dostęp do wielu miejskich atrakcji w promocyjnych cenach. Szczegółowe informacje o Karcie oraz sposobach jej zakupu znajdują się tutaj: https://jestemzgdanska.pl/. Właściciel Karty może raz w roku odwiedzić ZOO bezpłatnie. Ponadto przysługuje mu możliwość zakupu biletu wstępu do ogrodu w promocyjnych cenach:

  • bilet normalny – 25 zł
  • bilet ulgowy – 20 zł

Posiadacz ważnej Karty Mieszkańca może wykupić dodatek do swojej Karty, tzw. Pakiet Gdańskiego Lwa, umożliwiający wielokrotny bezpłatny wstęp do ZOO w ciągu roku od zakupu. Pakiet dostępny jest w dwóch wariantach:

  • pakiet normalny – 90 zł
  • pakiet ulgowy – 70 zł

Pakiet Gdańskiego Lwa można zakupić na stronie https://www.jestemzgdanska.pl, w Autoryzowanych Punktach Sprzedaży GOT oraz w kasach biletowych Gdańskiego Ogrodu Zoologicznego codziennie w godz. 10.00 – 17.00 (okres wiosenno-letni) i od 10.00 – 13.00 (okres jesienno-zimowy). Szczegółowe informacje o Pakiecie zawarte są w Regulminie.

Gdańska Karta Dużej Rodziny

Upoważnia do bezpłatnego wstępu do ZOO w pierwszą sobotę miesiąca w okresie od 01.04.2022 r. do 31.10.2022 r.. W okresie od 01.11.2022 do 31.03.2023 upoważnia do bezpłatnego wstępu w każdą sobotę miesiąca.
Od dnia 1 kwietnia 2022r. podstawowym nośnikiem Gdańskiej Karty Dużej Rodziny staje się Gdańska Karta Mieszkańca.

Do bezpłatnego wstępu nie upoważnia Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny.

Karta Turysty

Karta sprzedawana przez Gdańską Organizację Turystyczną, upoważnia do bezpłatnego wstępu do ZOO.

Przyjaciele ZOO