21 maja 2020

Przedłuż roczny bilet wstępu do ZOO!

Przedłuż roczny bilet wstępu do ZOO!

Kilka dni temu ponownie otworzyliśmy bramy dla naszych gości! Jednak ze względu na pandemię konieczne są pewne ograniczenia, np. limit do 500 osób, które jednocześnie mogą przebywać na terenie ZOO. Aby uniknąć kolejek przed wejściem i gromadzenia się wielu osób na terenie, tymczasowo nie są honorowane roczne bilety wstępu. Chcemy to Państwu wynagrodzić, więc oferujemy możliwość ich przedłużenia!

Na wniosek posiadacza imiennego biletu rocznego, jego ważność zostanie przedłużona o ilość dni, w czasie których nie ma możliwości wstępu na te bilety do ZOO. Na razie nie wiadomo jak długo potrwa ta sytuacja, wszystko zależy od tempa i zasięgu rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Aby przedłużyć ważność biletu rocznego, wystarczy pobrać wniosek: 

Wniosek o przedłużenie terminu Biletu Rocznego (w związku z COVID19) » Regulamin przedłużający Bilet Roczny (w związku z COVID19) »

Wypełniony wniosek należy przesłać na adres: bilety@zoo.gda.pl, w czasie gdy nie ma możliwości wstępu do ZOO dla posiadaczy tych biletów, lub w trakcie 60 dni po otwarciu ogrodu dla posiadaczy biletów rocznych.

Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku, pracownik ZOO skontaktuje się z właścicielem biletu w celu przekazania informacji o odbiorze wejściówki przedłużającej ważność posiadanego biletu. Wejściówki odebrać będzie można w kasach ZOO, od poniedziałku do piątku, w godzinach od otwarcia kas do jednej godziny przed ich zamknięciem. Po całkowitym otwarciu ZOO wstęp będzie możliwy wyłącznie za okazaniem imiennego biletu rocznego wraz z wejściówką przedłużającą jego ważność. 

W trosce o zdrowie naszych gości, pracowników i zwierząt, aktualnie wstęp jest tylko dla osób, które zakupiły bilety przez stronę: https://bilety.zoo.gda.pl/ oraz posiadaczy „biletu na przyszłość”. Bilety sprzedawane są w limitowanej ilości na konkretny dzień i przedział godzinowy. Dzięki temu mamy szansę uniknąć większej liczby gości oczekujących na wejście do ogrodu. Bardzo prosimy o wyrozumiałość.

Do ZOObaczenia!